0 542 350 3098
Aydınlı, Aslı Cd. No:36, 34953 Tuzla/İstanbul

Vizyonumuz

Süper Test Oto Ekspertiz Firması olarak çalışanlarımızın konusunda uzman sertifikalı ve tüm eğitimleri almış güler yüzlü, işini seven insanlardan oluşmasına çok dikkat ettik.

En son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz cihazlarımızla siz değerli müşterilerimize oto ekspertiz konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. Her zaman dürüst ve tarafsız olmayı yaptığımız işin temeli olarak kabul ediyoruz. Hakkın ve hukukun üstünlüğünü benimsemiz ekibimizle araç alım satımı sırasında her marka ve model araçlarınıza oto ekspertiz hizmeti vermek amacıyla kurulduk. 

Süper Test Oto Ekspertiz Firması olarak oto ekspertiz konusunda verdiğimiz hizmetle oto ekspertiz sektöründe en iyi ve lider şirket olmayı hedefliyoruz. Süper Test Oto Ekspertiz olarak oto ekspertiz sektöründe yaptığımız işi daima geliştirmek Türkiye'nin en iyi oto ekspertiz firması olmayı hedefliyoruz. 

Bildiğimiz ve inandığımız doğrulardan asla taviz vermeden, tarafsız ve sadece doğruluk üzerine bina ettiğimiz firma politikamıza güvenebilir, oto/araç alım satım sırasında en güvenilir firma olmayı amaçladığımızı tekrar vurguluyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu herşeyden önemlidir.

Hizmetlerimiz

Blogdan Başlıklar