0 542 350 3098
Aydınlı, Aslı Cd. No:36, 34953 Tuzla/İstanbul

Misyonumuz

Firmamız Türkiye Geneli Yaygın Servislerinden gelen talepler üzerine otomotiv sektöründeki bilgi ve birikiminin eseri olarak Otomobil Ekspertiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen siz değerli müşterilerimize araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların en son teknolojik cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla araç alıp satmak isteyenlere hizmet vermeyi amaçladık.

Dünyada kullanılan en yeni model cihazlarımızla, profesyonel servis imkanlarımızla, konusunda uzman kadromuz ve raporlu sunumlarımızla siz müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. 

Türkiyede 2. El otomobil / araç alım - satım sırasında herkesin güvendiği firmamız, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret odemelerine katkıda bulunmak.

Kimsenin kandırılmadan ticaret yapabilmesi için "oto ekspertiz" hizmeti sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunmak en önemlisi güvenli oto alım satımı sağlamak için kurulmuştur.

Hizmetlerimiz

Blogdan Başlıklar