0 542 350 3098
Aydınlı, Aslı Cd. No:36, 34953 Tuzla/İstanbul

Bmw Online Yazılım Yükleme

Bmw Online Yazılım Yükleme

BMW tarafından en son OTA güncellemesinin ardından yeni bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu güncelleme ile diğer otomobil üreticilerine göre de planlanan en büyük OTA güncellemesi yapılması planlanıyor.

BMW tarafından en son OTA güncellemesinin ardından yeni bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Bu güncelleme ile  diğer otomobil üreticilerine göre de planlanan en büyük OTA güncellemesi yapılması planlanıyor.  Bu güncelleme yazılımının 20'den fazla model serisinden 1 milyondan fazla araca gelmesi beklenmekte. BMW bu önemli yükseltmeyi "Amazon Alexa sesli asistanının derin entegrasyonu" olarak adlandırmakta. Yeni özellik ile birlikte Akıllı kişisel Asistan, MBW sürücü profili ve Aktif Navigasyon için bir yükseltme bulunmakta. Güncellemeler ülkeler arasında farklılıklar gösterebilir. 

BMW yazılım güncellemesi ile birlikte aracınıza dilediğiniz yenilikleri getirebilir, aracınızı size özel kılabilir yazılımınızı güncelleyebilirsiniz. BMW yazılım ile aracınıza birbirinden farklı aksesuarlar ekleyebilir. BMW' nin bu özelliği akıllara  yazılım ile güncelleyebildiğimiz özellikler nelerdir  sorusunu getiriyor sizler için şimdi bunları açıklayacağız. İpad ara yüzünden aerodinamik paketine be taşınabilir navigasyon sistemine kadar özel ve orijinal BMW Aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Kişisel BMW sürücü profili, akıllı telefon uygulamasından QR kodu okutarak kiralama dahil olmak üzere marka tarafından üretilen diğer araçlara aktarılabilir. Daha sonra araç içerisinde koltuk konumu, yan aynalar, klima kontrolü ve navigasyon gibi araçların ayarlarını otomatik olarak içeri aktaracaktır. 

Araç sahipleri, My BMW uygulamasıyla senkronize edilebilen kişisel bir görüntü ekleyerek de profillerini özelleştirebilirler. İsterlerse aracı fabrika ayarlarına geri döndürerek de tüm yapılan değişiklikleri sıfırlayabilirler. OTA' nın son özelliği, kullanıcı kılavuzu en son bilgilerle güncelleyecektir.

Hizmetlerimiz

Blogdan Başlıklar